Безкоштовна програма "Агроном 24/7"

В рамках програми «Агроном 24/7» кожний фермер України може отримати безкоштовну консультацію від агронома-експерта свого регіону по:

  • живленню вирощуваних сільськогосподарських культур;
  • розробці індивідуальних схем живлення з урахуванням особливостей ґрунтів, сортів, сівозміни і т.д.;
  • технології вирощуванню с/г культур;
  • підбору норм і доз мінеральних та мікродобрив;
  • рекомендації по удосконаленню вирощування с/г культур;
  • покращенню живлення та підвищенню врожайності;
  • покращенню станів ґрунтів.

Агрономи- експерти компанії «Макош»

Максімов Анатолій Миколайович – провідний агроном-експерт програми «Агроном 24/7» компанії «Макош» в Східному регіоні. Розпочав своє знайомство з агрономією майбутній агроном в Чернятинському радгосптехнікумі, а згодом продовжив в Вінницькому національному аграрному університеті. Наука давалася легко і з кожним днем юний спеціаліст хотів зробити прорив в вирощуванні сільськогосподарських культур. В той час зародилася ідея створити революційно новий підхід по вирощування с/г культур в Україні.

Після закінчення вузу, Анатолій Миколайович розпочав роботу в великому господарстві над втіленням своєї мрії.

За період роботи були розроблені інноваційні підходи для розвитку галузі рослинництва.

Згодом, отриманий на практиці досвід, Анатолій Миколайович, захотів донести до наукової еліти країни, тому розпочав працювати науковим співробітником в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН. За роки роботи з-під пера агронома вийшло більше 50 наукових праць, отримав ступінь кандидата наук, став автором двох сортів люцерни та 1 сорту амаранту.

Непереборне бажання розвиватися і навчатися привело Анатолія Миколайовича знову в стіни Вінницького аграрного Університету, але не в статусі студента, а в статусі викладача кафедри Рослинництва, селекції та біоенергетичних культур.

Однак бажання допомагати аграріям згодом перемогло і Анатолій Миколайович розпочав працювати агрономом- дослідником в вітчизняній дослідній компанії.

 

Косой Тимофій Васильович – провідний агроном-експерт програми «Агроном 24/7» компанії «Макош» в Західному регіоні.

Любов до землі Тимофію привив дідусь (голова колгоспу та агроном великого фермерського господарства в Вінницькій області) та вчитель біології в невеликій сільській школі. Поринувши в світ рослин, Тимофій став неодноразовим переможцем багатьох олімпіад та конкурсів з біології.

Вибір навчального закладу вже став очевидний – Вінницький національний аграрний університет, який відкрив для Тимофія двері в світ агрономії. Ще навчаючись в університеті, майбутній агроном працює в полі та з сільськогосподарською технікою, закладає дослідні поля, впроваджує передові технології в процесі живлення рослин та відновлення ґрунтів.

Після закінчення університету Тимофій здобуває досвід в відомих компаніях, що займаються вирощуванням та зберіганням зерна, розповсюдженням міндобрив та засобів захисту рослин, але про землю ніколи не забуває. Отриманий досвід активно використовує для розвитку родинного фермерського господарства та консультує фермерів.

Прекрасна теоретична база та практичний досвід зробили з Тимофія експерта в живленні рослин та відновленні ґрунтів.

Рекомендована продукція
Сучасне боровмісне добриво MAKOSH UNIVERSAL z borem – це комплексне мінеральне добриво що якісно відрізняється від аналогічних добрив. Основною перевагою є фосфор в водорозчинній формі (майже 90 %),...
MAKOSH UNIVERSAL z borem
МАКСИМУС екстра Р – це кристалічне, водорозчинне мікродобриво, яке розроблене для листового (позакореневого) підживлення. Водний розчин добрива вносять як самостійно або в суміші з розчином сульфату...
МАКСИМУС экстра Р
MAXIBOR 21 універсальне добрив, розроблене для позакоренево живлення. Його необхідно застосовувати тим, хто сіє такі культури, як ріпак, соняшник, бобові, цукровий буряк, зернові, овочеві та плодові...
MAXIBOR 21
Максимус АміноМікро - розроблене для швидкої компенсації дефіциту мікроелементів за не сприятливих біотичних та абіотичних факторах. Максимус Аміно Мікро, завдяки формулі МРС (Micro Protection...
Maximus AminoMicro