+38 067 000 10 05

Блог

Детальний огляд мікродобрива Makosh green з амінокислотами
Пропонуємо вашій увазі унікальну новинку - MAKOSH GREEN на основі амінокислот. Це багатокомпонентне, високоефективне мікродобриво з фосфором та калієм від польського виробника EKOPLON. СКЛАД:11% - о..
Привітання від компанії Макош з Різдвом Христовим!
Сідайте до столу, смакуйте кутю!На зміну дещо галасливому святкуванню Нового року прийшло особливе свято - свято сімейного затишку, тепла та душевності. Різдво збирає за багатим столом всіх родичів: м..
Привітання з 2021 Новим Роком від компанії Макош
Привітання з 2021-м Новим Роком від компанії Макош З Новим роком, друзі! Кидайте різати олів’є і мерщій прочитайте цього невеликого поста, в якому ми, МАКОШі, зізнаємося, чому цей рік був преч..
Як фермери Рікардо та Феліпе добрива зберігали
Фермери Рікардо та Феліппе з Севільї - сусіди та конкуренти. Обидва вирощують пшеницю і купують лише найкраще добриво. Але минулого року Рікардо отримав такий щедрий врожай, що повіз свою дружину Ферн..
Внесення добрив Макош на демо-ділянці (Вінницька область, Іллінецький район)
Бажаєте озиму пшеницю, як на відео? Мерщій за добривами до МАКОШ!Друзі, 25 листопада експерти МАКОШ провели інспекцію посівів озимої пшениці у Іллінцях (Вінницька область), і так зраділи результатом, ..
Правила зберігання мінеральних добрив у приміщенні та на повітрі
Правила зберігання мінеральних добрив у приміщенні та на повітрі..
Привітання від компанії Макош з Днем працівника сільського господарства
З Днем працівника сільського господарства!Любі наші партнери, команда МАКОШ вітає вас із Днем працівників сільського господарства!Праця на землі - одна з найблагородніших, і щоденний кропіткий труд пі..
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 2
Макош на виставці AgroExpro 2020. Часть 2..
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 1
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 1 ..
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії Макош
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії МакошНа сьогоднішній день дуже актуальним питанням залишається посів озимого ріпаку.Тож давайте більш детально поговоримо про ..
НОВИНКА! Фосфорно-калійне добриво Makosh 18 +B, Zn
Makosh 18 +B, Zn – Спеціальне фосфорно-калійне добриво, збагачене сіркою та мікроелементами.У своєму складі містить по 18% п’ятиокису фосфору і оксиду калію, 3% оксиду кальцію, 6% триоксиду сірки і по..
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин..
НОВИНКА! Універсальне комплексне гранульоване добриво Makosh 5-10-15
СКЛАД5% ➤ аміачного азоту (N)10 % ➤ п’ятиокису фосфору (Р2О5)15% ➤ оксиду калію (К2О)5% ➤ оксиду кальцію (Сао)25% ➤ триоксиду сірки (SO3)Круглі гранули 2-5 мм, не менше 90%, 500 кгFOSFAN, ПОЛЬЩАЗАСТОС..
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON.
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu). Комплексне мінеральне добриво для підживлення озимих культур
Для підживлення озимих по мерзлоталому ґрунту чудово зарекомендує себе комплексне мінеральне добриво Makosh Magnezowy + micro (Mn, Cu).Склад:16% — MgO17% — SO30,2% — Mn0,1% — CuТому що окрім важливих ..
 Детальний огляд добрива Makosh Fosfat
Макош Фосфат – універсальне добриво призначене під усі сільськогосподарські культури та на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу.СКЛАД19% — п’ятиокису фосфору (Р2О5)17% — оксиду..
Виставка зернові технології 2020. Які інновації очікують українських аграріїв?
Виставка зернові технології 2020. Які інновації чекають на українських аграріїв? ..
Інноваційне добриво Makosh Universal z borem. Детальний огляд від Макош
– його можна використовувати в передпосівний обробіток ґрунту та при посіві.– добриво не містить компонентів, що обмежують схожіть насіння– використання даного добрива, дозволяє забезпечити рослині до..
Азотно-сірчане добриво європейської якості Saletrosan 30. Детальний огляд від компанії Макош
Saletrosan — 30Азотно-сірчане добриво▪️N — 30%▪️NO3 — 12%▪️NO4 — 18%▪️SO3 — 17,5%Містить дві ефективні форми азоту:-нітратну, яка працює відразу-аміачну, яка виділяється повільно,а також сірку в легко..
Мінеральне добриво NPK Makosh z cynkiem. Детальний огляд від компанії Макош
До Вашої уваги представляємо добриво НПК Макош з цинком.Дане добриво найкраще підходить для культур, чутливих до нестачі цинку, а саме: кукурудзи, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур.Дане доб..