+38 067 000 10 05

Блог

Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії Макош
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії МакошНа сьогоднішній день дуже актуальним питанням залишається посів озимого ріпаку.Тож давайте більш детально поговоримо про ..
НОВИНКА! Фосфорно-калійне добриво Makosh 18 +B, Zn
Makosh 18 +B, Zn – Спеціальне фосфорно-калійне добриво, збагачене сіркою та мікроелементами.У своєму складі містить по 18% п’ятиокису фосфору і оксиду калію, 3% оксиду кальцію, 6% триоксиду сірки і по..
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин..
НОВИНКА! Універсальне комплексне гранульоване добриво Makosh 5-10-15
СКЛАД5% ➤ аміачного азоту (N)10 % ➤ п’ятиокису фосфору (Р2О5)15% ➤ оксиду калію (К2О)5% ➤ оксиду кальцію (Сао)25% ➤ триоксиду сірки (SO3)Круглі гранули 2-5 мм, не менше 90%, 500 кгFOSFAN, ПОЛЬЩАЗАСТОС..
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON.
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu). Комплексне мінеральне добриво для підживлення озимих культур
Для підживлення озимих по мерзлоталому ґрунту чудово зарекомендує себе комплексне мінеральне добриво Makosh Magnezowy + micro (Mn, Cu).Склад:16% — MgO17% — SO30,2% — Mn0,1% — CuТому що окрім важливих ..
 Детальний огляд добрива Makosh Fosfat
Макош Фосфат – універсальне добриво призначене під усі сільськогосподарські культури та на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу.СКЛАД19% — п’ятиокису фосфору (Р2О5)17% — оксиду..
Виставка зернові технології 2020. Які інновації очікують українських аграріїв?
Виставка зернові технології 2020. Які інновації чекають на українських аграріїв? ..
Інноваційне добриво Makosh Universal z borem. Детальний огляд від Макош
– його можна використовувати в передпосівний обробіток ґрунту та при посіві.– добриво не містить компонентів, що обмежують схожіть насіння– використання даного добрива, дозволяє забезпечити рослині до..
Азотно-сірчане добриво європейської якості Saletrosan 30. Детальний огляд від компанії Макош
Saletrosan — 30Азотно-сірчане добриво▪️N — 30%▪️NO3 — 12%▪️NO4 — 18%▪️SO3 — 17,5%Містить дві ефективні форми азоту:-нітратну, яка працює відразу-аміачну, яка виділяється повільно,а також сірку в легко..
Мінеральне добриво NPK Makosh z cynkiem. Детальний огляд від компанії Макош
До Вашої уваги представляємо добриво НПК Макош з цинком.Дане добриво найкраще підходить для культур, чутливих до нестачі цинку, а саме: кукурудзи, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур.Дане доб..
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії Макош
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії МакошСоняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.Компанія Макош підготувала..
Нітрат кальцію для рослин
Для того, щоб забезпечити оптимальний ріст та розвиток рослин, насамперед необхідно створити систему живлення, яка буде збалансована по макро- та мікроелементах.Недостатня кількість одного з елементів..
Азот і сірка – одні з головних елементів при вирощуванні озимого ріпаку!
У часи інтенсивного розвитку технологій, високопродуктивних гібридів, застосування високих доз мінеральних добрив і позакореневого підживлення важливим є отримання не лише високоякісного врожаю, а й д..
Перезимівля озимих культур
Одним з важливих показників формування майбутнього врожаю озимих культур є їхня перезимівля. Те, скільки рослин залишиться на весняне відновлення вегетації і в якому вони будуть стані, залежатиме майб..
Сульфат магнію: види, дозування, особливості застосування в Україні
Сульфат магнію – це цінне джерело сірки та магнію. Особливо він високоефективний для тих культур, що відчувають гостру нестачу цих елементів для повноцінного розвитку. Добриво впливає як на врожайніст..
Фосфорні добрива – вплив, застосування, особливості внесення
Серед хімічних елементів, що входять до складу рослин, Фосфор займає особливе місце. Без Фосфору немає життя. Він міститься в кожній клітині рослин. Різні види сільськогосподарських рослин міс­тять не..
Посів озимої пшениці
Незабаром посівна, а отже саме час нагадати про те, коли краще сіяти озиму пшеницю і як правильно збалансувати систему живлення для даної культури. У даній статті ми поговоримо детальніше про всі важл..
Сульфат амонію для рослин
 В час, коли відбувається інтенсифікація сільськогосподарського виробництва, рахується кожен елемент витрат на гектар. Для ефективного ведення господарства необхідно навчитись правильно керувати ..
Топ 5 найкращих добрив для озимого ріпаку
Особливості вирощування і живленняНа сьогоднішній день озимий ріпак є одним із найприбутковіших культур сільського господарства. Більше того, дана культура виступає чудовим попередником у сівозміні.В ..