Місія

Компанія «Макош» - Команда щасливих та успішних людей!

Місія

Ми забезпечуємо аграріїв ефективною системою живлення рослин, даємо цінні знання та разом досягаємо високих врожаїв!

Бачення

Ми унікально яскрава українська Компанія, яка динамічно розвивається та досягає всіх задуманих Висот. В основі нашого успіху – талановиті колеги, ефективна команда, інноваційні продукти найвищої якості та найкращий сервіс! 

Цінності

Віра в Компанію

Ми вважаємо, що любити своєю Компанію та вірити в неї означає направляти всі зусилля на її успіх! 

Команда

Ми – єдина команда, у нас спільні цінності, ми діємо для досягнення Компанією найамбітніших цілей! Ми впевнені, що для ефективної роботи потрібна злагоджена робота всієї команди та персональна відповідальність кожного за високий загальний результат.

Партнерство

Ми цінуємо кожного клієнта та партнера Компанії «Макош» та будуємо свою роботу на основі ефективного та взаємовигідного співробітництва, довіри та поваги. Ми пропонуємо клієнтам продукти та готові рішення, направлені на найкраще задоволення їх потреб. 

Розвиток 

Застосування інновацій, креативний підхід та заохочення творчої ініціативи рухають нашу Компанію вперед! Ми розуміємо, що тільки максимально повна самореалізація кожного члена нашої команди приведе Компанію до успіху!

Професіоналізм

Наші співробітники Експерти. Ми маємо глибокі та цінні професійні знання, якими ми ділимось з клієнтами. Ми розуміємо, що досягнути серйозного рівня ефективності можливо лише за умови високого професіоналізму кожного співробітника та його відповідального відношення до кожного клієнта. 

Результат 

Ми отримуємо задоволення від процесу та працюємо на загальний результат. Ми заохочуємо тільки досягнення, а не ілюзію діяльності! Робота у МАКОШ для кожного з нас – улюблена справа!

Відповідальність

Вміння брати на себе відповідальність відповідає впевненості в успіху. Ми завжди виконуємо те, що пообіцяли керівнику, колезі, клієнту та партнеру. Ми відповідальні за якість наших продуктів та за тих, хто робить нашу Компанію успішною!

Довіра

Для нашої Компанії довіра – це основа. Ми віримо, що атмосфера взаємної довіри допомагає нам працювати з повною віддачею та підвищує ефективність нашого бізнесу.

Рекомендована продукція
Гранульований суперфосфат є типовим добривом для передпосівного внесення. Його необхідно змішувати з ґрунтом на глибині до 10-15 см. Добриво не містить компонентів, що обмежують схожість насіння, це...
SUPERFOSFAT MAKOSH
Кристалічна форма забезпечує зручне застосування, а добре розчинні форми  магнію та сірки забезпечують швидке засвоєння цих складників рослинами.  Магній та сірка (в оксидній формі) дуже...
Crystallised magnesium sulphate concentrated arkop
Найбільш ефективним дане добриво буде, якщо його внести під час передпосівного підживлення. Після висіву рекомендовано перемішати це добриво з ґрунтом на глибині 10-20 см. Важливо дотримуватись...
KALIUM MAKOSH
Сучасне комплексне гранульоване добриво MAKOSH MAGNEZOWY з мікроелементами Mn та Cu розроблене спеціально для швидкої компенсації дефіциту магнію та сірки. Завдяки застосуванню добрива покращуються...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu)