Місія

Компанія «Макош» - Команда щасливих та успішних людей!

Місія

Ми забезпечуємо аграріїв ефективною системою живлення рослин, даємо цінні знання та разом досягаємо високих врожаїв!

Бачення

Ми унікально яскрава українська Компанія, яка динамічно розвивається та досягає всіх задуманих Висот. В основі нашого успіху – талановиті колеги, ефективна команда, інноваційні продукти найвищої якості та найкращий сервіс! 

Цінності

Віра в Компанію

Ми вважаємо, що любити своєю Компанію та вірити в неї означає направляти всі зусилля на її успіх! 

Команда

Ми – єдина команда, у нас спільні цінності, ми діємо для досягнення Компанією найамбітніших цілей! Ми впевнені, що для ефективної роботи потрібна злагоджена робота всієї команди та персональна відповідальність кожного за високий загальний результат.

Партнерство

Ми цінуємо кожного клієнта та партнера Компанії «Макош» та будуємо свою роботу на основі ефективного та взаємовигідного співробітництва, довіри та поваги. Ми пропонуємо клієнтам продукти та готові рішення, направлені на найкраще задоволення їх потреб. 

Розвиток 

Застосування інновацій, креативний підхід та заохочення творчої ініціативи рухають нашу Компанію вперед! Ми розуміємо, що тільки максимально повна самореалізація кожного члена нашої команди приведе Компанію до успіху!

Професіоналізм

Наші співробітники Експерти. Ми маємо глибокі та цінні професійні знання, якими ми ділимось з клієнтами. Ми розуміємо, що досягнути серйозного рівня ефективності можливо лише за умови високого професіоналізму кожного співробітника та його відповідального відношення до кожного клієнта. 

Результат 

Ми отримуємо задоволення від процесу та працюємо на загальний результат. Ми заохочуємо тільки досягнення, а не ілюзію діяльності! Робота у МАКОШ для кожного з нас – улюблена справа!

Відповідальність

Вміння брати на себе відповідальність відповідає впевненості в успіху. Наша відповідальність підтверджується і нашою обов’язковістю – ми завжди виконуємо те, що пообіцяли керівнику, колезі, клієнту та партнеру. Ми відповідальні за якість наших продуктів та за тих, хто робить нашу Компанію успішною – нашу Команду!

Довіра

Для нашої Компанії довіра – це основа. Ми віримо, що атмосфера взаємної довіри допомагає нам працювати з повною віддачею та підвищує ефективність нашого бізнесу.

Рекомендована продукція
Сучасне боровмісне добриво MAKOSH UNIVERSAL z borem – це комплексне мінеральне добриво що якісно відрізняється від аналогічних добрив. Основною перевагою є фосфор в водорозчинній формі (майже 90 %),...
MAKOSH UNIVERSAL z borem
МАКСИМУС екстра Р – це кристалічне, водорозчинне мікродобриво, яке розроблене для листового (позакореневого) підживлення. Водний розчин добрива вносять як самостійно або в суміші з розчином сульфату...
МАКСИМУС экстра Р
MAXIBOR 21 універсальне добрив, розроблене для позакоренево живлення. Його необхідно застосовувати тим, хто сіє такі культури, як ріпак, соняшник, бобові, цукровий буряк, зернові, овочеві та плодові...
MAXIBOR 21
Максимус АміноМікро - розроблене для швидкої компенсації дефіциту мікроелементів за не сприятливих біотичних та абіотичних факторах. Максимус Аміно Мікро, завдяки формулі МРС (Micro Protection...
Maximus AminoMicro