fbpx

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ «МАКОШ» РОЗПОЧАЛАСЯ У 2013 РОЦІ

У той час у багатьох господарствах органічні добрива не вносилися вже давно, а з мінерального живлення застосовувалися переважно традиційні вітчизняні добрива, якість і склад яких не забезпечували повноцінного розвитку рослин.

Впровадження інтенсивних технологій в рослинництві викликали потребу в більш збалансованому мінеральному живленні.

Саме тоді Поліщук Віктор Валерійович прийняв рішення про створення компанії, з метою забезпечення українських аграріїв високоефективними мінеральними добривами.

З вибором ринкової ніші допоміг визначитися досвід, адже до цього він уже не один рік працював менеджером з продажу насіння, засобів захисту рослин, добрив, тому зміг на власному досвіді відзначити всі переваги і недоліки представлених в той час добрив, вивчити потреби українських фермерів.

Практичний досвід і глибокі професійні знання агрономії дозволили підібрати оптимальний варіант -добрива польського виробництва. У них висока якість на рівні європейських стандартів поєднується з доступною ціною.

Шлях становлення фірми був нелегким, але подолання цих труднощів тільки загартувало молоду команду, навчила не зупинятися перед труднощами, боротися до кінця, домагатися поставленої мети.

Перші три роки роботи компанії пройшли під знаком пошуку клієнтів і шляхів розвитку. Саме тоді в компанії сформувалися і зміцніли дві основні цінності – зручні і вигідні умови співпраці для клієнтів та високу якість продукції.

НАВЕСНІ 2017 РОКУ КОМПАНІЯ ПРИДБАЛА ВЛАСНИЙ ВАГОННИЙ ПАРК З ДЕСЯТЬМА ВАГОНАМИ

Щоб забезпечити доставку добрив максимально швидко, комфортно і зменшити транспортні витрати, які значно впливають на вартість продукції.

У тому ж році було завершено будівництво та введено в експлуатацію складське приміщення площею 2500 м2. Окрім зберігання добрив планується також розвиток власного виробництва певних продуктів.

На сьогоднішный день компанія активно набирає обертів, постійно оновлюючи асортимент і збільшуючи обсяги поставок.

Для українських сільгоспвиробників компанія “Макош” стала надійним другом і партнером, який завжди запропонує ефективні інноваційні рішення і разом з цим піклується про врожай.

"МАКОШ" - КОМПАНІЯ УСПІШНИХ ТА ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!
МІСІЯ
Ми примножуємо урожай завдяки найкращим технологіям живлення рослин у світі. Створюємо можливості для зростання і процвітання нашої команди
БАЧЕННЯ
Ми унікальна компанія, яка динамічно розвивається і досягає всіх задуманих висот. В основі нашого успіху - талановиті колеги, ефективна команда, продукти найвищої якості і кращий сервіс!
ФОКУС
Ми займаємось виключно живленням рослин
Принципи
Постачаємо тільки ту продукцію, якою ми пишаємось. Партнери - це наші клієнти та постачальники, про яких ми піклуємось і які визначають наш шлях. Бути відкритим і поважати один одного. Завжди посміхатись, бути щасливим і дотримуватись свого слова. Успіх компанії - це спільний результат кожного.
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Для українських сільгоспвиробників компанія "Макош" стала надійним другом і партнером, завжди пропонує ефективні інноваційні рішення і разом з цим піклується про врожай
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Співробітники нашої компанії - експерти і професіонали своєї роботи. Ми володіємо корисною та цінною інформацією, з якою завжди готові ділитись з нашими клієнтами. Компанія розуміє, що досягнення серйозного рівня ефективності в роботі можливо тільки за умови високого рівня навичок кожного співробітника та його відповідального ставлення до кожного клієнта.
КОМАНДА
Макош - команда зі спільними цінностями. Компанія працює для досягнення амбітних цілей! Ми впевнені, що для ефективної роботи потрібна злагоджена робота всієї команди і персональна відповідальність кожного за високий загальний результат.
ПАРТНЕРСТВО
Компанія "Макош" цінує кожного клієнта і партнера. Ми будуємо свою роботу на основі ефективного і взаємовигідного співробітництва, довіри і поваги. Компанія пропонує клієнтам продукти і готові рішення, спрямовані на задоволення їх потреб.
РОЗВИТОК
Застосування інновацій, креативний підхід і заохочення творчої ініціативи рухають нашу компанію вперед! Ми розуміємо, що тільки максимально повна самореалізація кожного члена нашої команди приведе компанію до успіху!
РЕЗУЛЬТАТ
Ми отримуємо задоволення від процесу роботи і працюємо на загальний результат. Компанія заохочує тільки досягнення, а не ілюзію діяльності!
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Уміння брати на себе відповідальність можна порівнювати тільки з впевненістю в успіху. Ми відповідальні за якість нашої продукції і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання перед керівниками, колегами, клієнтами та партнерами.
ДОВІРА
Основа успіху нашої компанії - це довіра, яка допомагає працювати з повною віддачею і підвищувати ефективність нашого бізнесу.
БЕЗКОШТОВНА консультація агронома-експерта
Замовити