+38 067 000 10 05

Блог

MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu). Комплексне мінеральне добриво для підживлення озимих культур
Для підживлення озимих по мерзлоталому ґрунту чудово зарекомендує себе комплексне мінеральне добриво Makosh Magnezowy + micro (Mn, Cu).Склад:16% — MgO17% — SO30,2% — Mn0,1% — CuТому що окрім важливих ..
 Детальний огляд добрива Makosh Fosfat
Макош Фосфат – універсальне добриво призначене під усі сільськогосподарські культури та на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу.СКЛАД19% — п’ятиокису фосфору (Р2О5)17% — оксиду..
Виставка зернові технології 2020. Які інновації очікують українських аграріїв?
Виставка зернові технології 2020. Які інновації чекають на українських аграріїв? ..
Інноваційне добриво Makosh Universal z borem. Детальний огляд від Макош
– його можна використовувати в передпосівний обробіток ґрунту та при посіві.– добриво не містить компонентів, що обмежують схожіть насіння– використання даного добрива, дозволяє забезпечити рослині до..
Азотно-сірчане добриво європейської якості Saletrosan 30. Детальний огляд від компанії Макош
Saletrosan — 30Азотно-сірчане добриво▪️N — 30%▪️NO3 — 12%▪️NO4 — 18%▪️SO3 — 17,5%Містить дві ефективні форми азоту:-нітратну, яка працює відразу-аміачну, яка виділяється повільно,а також сірку в легко..
Мінеральне добриво NPK Makosh z cynkiem. Детальний огляд від компанії Макош
До Вашої уваги представляємо добриво НПК Макош з цинком.Дане добриво найкраще підходить для культур, чутливих до нестачі цинку, а саме: кукурудзи, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур.Дане доб..
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії Макош
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії МакошСоняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.Компанія Макош підготувала..
Нітрат кальцію для рослин
Для того, щоб забезпечити оптимальний ріст та розвиток рослин, насамперед необхідно створити систему живлення, яка буде збалансована по макро- та мікроелементах.Недостатня кількість одного з елементів..
Азот і сірка – одні з головних елементів при вирощуванні озимого ріпаку!
У часи інтенсивного розвитку технологій, високопродуктивних гібридів, застосування високих доз мінеральних добрив і позакореневого підживлення важливим є отримання не лише високоякісного врожаю, а й д..
Перезимівля озимих культур
Одним з важливих показників формування майбутнього врожаю озимих культур є їхня перезимівля. Те, скільки рослин залишиться на весняне відновлення вегетації і в якому вони будуть стані, залежатиме майб..
Сульфат магнію: види, дозування, особливості застосування в Україні
Сульфат магнію – це цінне джерело сірки та магнію. Особливо він високоефективний для тих культур, що відчувають гостру нестачу цих елементів для повноцінного розвитку. Добриво впливає як на врожайніст..
Фосфорні добрива – вплив, застосування, особливості внесення
Серед хімічних елементів, що входять до складу рослин, Фосфор займає особливе місце. Без Фосфору немає життя. Він міститься в кожній клітині рослин. Різні види сільськогосподарських рослин міс­тять не..
Посів озимої пшениці
Незабаром посівна, а отже саме час нагадати про те, коли краще сіяти озиму пшеницю і як правильно збалансувати систему живлення для даної культури. У даній статті ми поговоримо детальніше про всі важл..
Сульфат амонію для рослин
 В час, коли відбувається інтенсифікація сільськогосподарського виробництва, рахується кожен елемент витрат на гектар. Для ефективного ведення господарства необхідно навчитись правильно керувати ..
Топ 5 найкращих добрив для озимого ріпаку
Особливості вирощування і живленняНа сьогоднішній день озимий ріпак є одним із найприбутковіших культур сільського господарства. Більше того, дана культура виступає чудовим попередником у сівозміні.В ..
Топ 5 найкращих мінеральних добрив у 2019 році
Для збереження якісного та гарного врожаю кожен аграрій уважно аналізує, які мінеральні та мікродобрива найкраще вносити під свою культуру.Обираючи добриво, дуже важливо звертати увагу на такі фактори..
Особливості підживлення плодово-ягідних культур
Ягідні культури — кущові, напівкущові й трав'яні рослини, що дають їстівні плоди — ягоди, (суниця, полуниця, чорна смородина, малина, аґрус, білі й червоні порічки, ..
Особливості підживлення соняшника
>Особливості підживлення соняшника< Соняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.На сьогоднішній день Україна посідає третє місце у світі за посівн..
Обробка рослин мікродобривом з бором
Значення бору для рослинПро важливість бору у мінеральному живленні рослин можна говорити багато. Проте однозначно можна сказати наступне, бор відіграє значну роль у повноцінному розвитку та росту рос..
Азотні добрива: основні форми, види та особливості їх застосування
Азот є одним з найважливіших макроелементів, який є у складі кожної частини рослини. Саме він є важливою складовою хлорофілу, що надає рослинам зеленого забарвлення. Азот легко вимивається з ґрунту, а..