+38 067 000 10 05

Блог

Як вибрати мінеральні добрива для картоплі
Картопля відноситься до однієї з найважливіших культур сільського господарства. На сьогоднішній день наше життя важко уявити  без цієї культури, оскільки люди використовують її в різноманітних на..
Позакореневе підживлення кукурудзи
Кукурудза – це одна з основних культур сільського господарства. Вона дуже відома у світі завдяки високому потенціалу урожаю. Українські фермери в минулому році підняли та зібрали 28,959 тис. тонн зерн..
Обробка рослин мікродобривом з міддю
Значення міді для рослинМідь - це один з мікроелементів, який є важливим компонентом окислювальних процесів та білкового обміну в рослинах. Він активує вітаміни групи В, уповільнює старіння листя, а т..
Обробіток ґрунту під сою
Соя — одна з найзатребуваніших та рентабельних сільськогосподарських культур на ринку України. Великий попит зумовлений ціновими факторами: рослинний білок набагато дешевший ніж тваринний, а вирощуван..
Обробіток ґрунту під посів соняшника
Соняшник вважають найрентабельнішою олійною культурою наших полів. Процес формування майбутнього врожаю починається ще до потрапляння насіння в ґрунт.Саме якісна та своєчасна обробка ґрунту під посів ..
Озимий ріпак: особливості вирощування та живлення
Підготовка ґрунту до посіву озимого ріпакуПідготовка ґрунту до висіву озимого ріпаку починається одразу після збору попередника.До цього процесу потрібно поставитися відповідально.В залежності від тип..
Особливості позакореневого живлення соняшника
Для формування високого і якісного врожаю соняшника, досвідчені агрономи вносять мінеральні добрива при посіві та підживлюють мікродобривами в період вегетації по листу.Саме позакореневе внесення добр..
Підживлення озимої пшениці - фази та терміни внесення, види добрив для озимої пшениці
Чи все ми знаємо про живлення озимої пшениці, вирощуючи її вже багато століть на просторих український полях? Мабуть, основи всім відомі, але існує багато нюансів. Урожайність та якість продукції напр..
Цукровий буряк: вибір насіння, ґрунту, добрива для підживлення
Сьогодні ми не уявляємо і дня без білого та солодкого продукту. Окрім основного продукції – цукру, з даної культури ми отримуємо сировину для відгодівлі тварин – жом, сировину для переробної промислов..
Комплексні мінеральні добрива: види, особливості застосування
Основою до розвитку виробництва добрив стала теорія мінерального живлення Ю. Саксаі та І. Кнопа, які обґрунтували можливість культивування рослин на розчинах мінеральних солей. Тому, мінеральне живлен..
Позакореневе живлення рослин мікродобривами
Ще не так давно в Україні відслідковувалася тенденція вирощування сільськогосподарських культур за технологією інтенсивного типу, при цьому зменшується кількість культур в сівозміні, що здатні відновл..
Калійне добриво: види, застосування, особливості внесення
Види калійних добривПри виробництві калійних добрив використовують природні поклади солей калію таких як:сильвінкаїніт,сильвініт,карналіт,алуніт,полігаліт,лангбейніт,шепіт.В залежності від сировини, з..
Суперфосфат: види, характеристика і застосування суперфосфатів
Фосфор – один з найважливіших макроелементів, що необхідний для підвищення врожайності та якості сільськогосподарської продукції. Він приймає участь в диханні, передачі енергії в рослині та передачі с..
Мікродобрива: особливості застосування та характеристика основних мікроелементів
Роль мікроелементів в мікродобривах багатогранна, але нажаль недооцінена, адже недолік мікроелементів в життєзабезпеченні сільськогосподарських культур є такою ж важливою проблемою, як і відсутність п..
Коли потрібно вносити добрива восени
Рекомендовані терміни посіву все більше втрачають свою актуальність, адже умови господарювання постійно змінюються.Сьогодні, щоб визначити дату посіву, агрономи частіше дивлять на прогноз погоди, а не..
А Ви використовуєте нітроамофоску?
Є багато інформації щодо нітроамофоски, але  є багато факторів за і проти застосування даного добрива, але давайте розбиратися. Агрономи часто бачать на полях повесні не розчинені грудки нітроамо..
Збереження вологи в ґрунті
Зменшення кількості опадів являється наслідками вже відчутного для всіх потепління та зміни клімату. Саме тому збереження вологи в ґрунтів було, є та буде залишатись актуальним питанням для тих, хто з..
Особливості позакореневого живлення озимої пшениці
Рівень продуктивності озимих зернових культур прямо залежить від того, наскільки добре вони здатні пережити зимовий період та протистояти несприятливим факторам.При низьких температурах коренева систе..
Мінуси понаднормового використання азотних добрив для озимих зернових культур
Для того, щоб нормально розвиватись, протистояти несприятливим факторам та приносити урожай, озимі зернові культури потребують низки важливих елементів, серед яких N,P,K,S.Найнеобхіднішим з них є азот..
Аміачна селітра
На сьогоднішній день, найпопулярнішим азотним добривом в Україні є аміачна селітра. І це не дивно, адже кожен господар на своєму полі хоче максимально реалізувати потенціал сільськогосподарських культ..