Поради фермеру

5 ФАКТОРІВ, НА ЯКІ ВАМ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ, ОБИРАЮЧИ ДОБРИВА

  • Якість

Внесення неякісних добрив може суттєво погіршити не лише врожайність посіяних культур, але й стан грунтів в цілому. Для того щоб бути впевненим в якості добрив, потрібно використовувати високоякісні добрива виготовлені за міжнародними стандартами. Саме тому ми постачаємо добрива європейської якості польського виробництва. Вміст діючої речовини в добриві на 100% відповідає задекларованому. Це екологічно чисті добрива, що не містять важких радіаційних металів, токсичних та шкідливих для рослин компонентів. Їхня якість підтверджена численними науковими дослідженнями та практичними випробуваннями та визнана багатьма фермерами, як України, так і країн Євросоюзу.

  • Склад

Для більшої ефективності та збалансованого живлення, до складу добрив мають входити всі необхідні рослині компоненти, як макроелементи (N, P, K), так і мезоелементи (Ca, Mg, S) та мікроелементи (B, Zn, Mn, Cu, Mo і ін).

Це дає можливість повністю задовольнити рослину всіма необхідними елементами живлення для повноцінного розвитку та формування високих врожаїв. Крім того всі складники повинні міститися в добриві в максимально доступній для рослин формі для швидкого та ефективного засвоєння. Наявність в добриві компонентів, більша частина яких міститься у вигляді важкодоступних сполук, є «баластом», за який Ви платите гроші, але рослинами вони не засвоюються. Тому слід враховувати не лише загальний склад добрива, але й доступність та розчинність його складників. Наші добрива мають унікальний склад, характеризуються кращою ефективністю, оскільки містять в кожній гранулі цілий комплекс основних елементів (N, P, K, Ca, S) та мікроелементів. Складники добрив повністю доступні рослинам, та, в залежності від виду добрива, мають різний характер дії на ґрунт та на рослину (як пролонгована дія, так і швидке реагування)

  • Умови співпраці

Замовляючи добрива, потрібно обирати постачальника з найбільш зручними умовами співпраці. Обіцянки найнижчих цін часто ховають під собою чимало клопотів, труднощів, а часто і додаткових затрат пов’язаних з доставкою (пошук компанії-перевізника, умови доставки та зберігання вантажу залізницею, завантажувально-розвантажувальні роботи), відсутністю товару та строками поставки, оплатою та документами. Адже подібні зволікання та затримки можуть дорого коштувати, особливо в розпалі сезону. Тому враховувати потрібно не лише вартість, але й умови співпраці, які пропонують вам фірми-постачальники.

  • Надійність

Справжній партнер має бути надійним та відповідальним. Його має цікавити плідна співпраця, а не лише власне збагачення. Тому, вимагання оплати наперед від маловідомої вам фірми має насторожувати. Ви готові віддати свої гроші невідомо кому, не побачивши ні добрив, ні представників цієї фірми згодом? Якщо не хочете зайвий раз ризикувати, обирайте постачальника з найбільш вигідними умовами, що дійсно гарантує надійне постачання, відмінну якість продукції та відсутність ризиків.

  • Професійний сервіс

Для ефективної співпраці та отримання високого врожаю потрібно грамотно правильно підібрати систему живлення рослин відповідно до ваших особливостей та вимог, враховуючи чимало факторів (грунти, кліматичні умови, попередник, насіння, система захисту, запланована врожайність). Крім того потрібно досконало розбиратися в технологічних особливостях внесення добрив та поєднанні їх з іншими препаратами, надаючи професійні фахові консультації та підтримку. Наші консультанти завжди готові вам допомогти, надавши всю необхідну інформацію та підібравши найбільш оптимальне, сучасне та та ефективне живлення для вашого господарства. Телефонуйте та самі в цьому переконаєтесь.

Рекомендована продукція
Гранульований суперфосфат є типовим добривом для передпосівного внесення. Його необхідно змішувати з ґрунтом на глибині до 10-15 см. Добриво не містить компонентів, що обмежують схожість насіння, це...
SUPERFOSFAT MAKOSH
Кристалічна форма забезпечує зручне застосування, а добре розчинні форми  магнію та сірки забезпечують швидке засвоєння цих складників рослинами.  Магній та сірка (в оксидній формі) дуже...
Crystallised magnesium sulphate concentrated arkop
Найбільш ефективним дане добриво буде, якщо його внести під час передпосівного підживлення. Після висіву рекомендовано перемішати це добриво з ґрунтом на глибині 10-20 см. Важливо дотримуватись...
KALIUM MAKOSH
Сучасне комплексне гранульоване добриво MAKOSH MAGNEZOWY з мікроелементами Mn та Cu розроблене спеціально для швидкої компенсації дефіциту магнію та сірки. Завдяки застосуванню добрива покращуються...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu)