+38 067 000 10 05
О компании
О компании
О компании
О компании
"МАКОШ" - КОМПАНІЯ УСПІШНИХ ТА ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ!
МІСІЯ Ми примножуємо урожай завдяки найкращим технологіям живлення рослин у світі. Створюємо можливості для зростання і процвітання нашої команди
ФОКУС Ми займаємось виключно живленням рослин
БАЧЕННЯ Ми унікальна компанія, яка динамічно розвивається і досягає всіх задуманих висот. В основі нашого успіху - талановиті колеги, ефективна команда, продукти найвищої якості і кращий сервіс!
ПРИНЦИПИ Постачаємо тільки ту продукцію, якою ми пишаємось. Партнери - це наші клієнти та постачальники, про яких ми піклуємось і які визначають наш шлях. Бути відкритим і поважати один одного.
ВІДГУКИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ
Для українських сільгоспвиробників компанія "Макош" стала надійним другом і партнером, завжди пропонує ефективні інноваційні рішення і разом з цим піклується про врожай
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Наші співробітники - експерти і професіонали своєї роботи, котрі володіють корисною інформацією та діляться нею з партнерами.
КОМАНДА
Ефективна робота - злагоджена робота всієї команди і персональна відповідальність кожного за загальний результат.
ПАРТНЕРСТВО
Пропонуємо продукти і готові рішення для комплексного живлення рослин, що спрямовані на задоволення потреб кожного аграрія.
РОЗВИТОК
Ми розуміємо, що тільки максимально повна самореалізація кожного члена нашої команди приведе компанію до успіху!
РЕЗУЛЬТАТ
Ми отримуємо задоволення від процесу роботи і працюємо на загальний результат. Компанія заохочує тільки досягнення, а не ілюзію діяльності!
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Несемо відповідальність за якість нашої продукції і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання перед партнерами та колегами.
ДОВІРА
Основа успіху нашої компанії - це довіра, яка допомагає працювати з повною віддачею і підвищувати ефективність нашого бізнесу.