+38 067 000 10 05

Відео

Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії Макош
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії МакошНа сьогоднішній день дуже актуальним питанням залишається посів озимого ріпаку.Тож давайте більш детально поговоримо про ..
НОВИНКА! Фосфорно-калійне добриво Makosh 18 +B, Zn
Makosh 18 +B, Zn – Спеціальне фосфорно-калійне добриво, збагачене сіркою та мікроелементами.У своєму складі містить по 18% п’ятиокису фосфору і оксиду калію, 3% оксиду кальцію, 6% триоксиду сірки і по..
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин
Компанія «Макош» — провідний експерт з живлення рослин..
НОВИНКА! Універсальне комплексне гранульоване добриво Makosh 5-10-15
СКЛАД5% ➤ аміачного азоту (N)10 % ➤ п’ятиокису фосфору (Р2О5)15% ➤ оксиду калію (К2О)5% ➤ оксиду кальцію (Сао)25% ➤ триоксиду сірки (SO3)Круглі гранули 2-5 мм, не менше 90%, 500 кгFOSFAN, ПОЛЬЩАЗАСТОС..
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON.
Виробництво якісних позакореневих добрив. Співпраця з EKOPLON...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu). Комплексне мінеральне добриво для підживлення озимих культур
Для підживлення озимих по мерзлоталому ґрунту чудово зарекомендує себе комплексне мінеральне добриво Makosh Magnezowy + micro (Mn, Cu).Склад:16% — MgO17% — SO30,2% — Mn0,1% — CuТому що окрім важливих ..
 Детальний огляд добрива Makosh Fosfat
Макош Фосфат – універсальне добриво призначене під усі сільськогосподарські культури та на всіх ґрунтах, незалежно від їх структури та хімічного складу.СКЛАД19% — п’ятиокису фосфору (Р2О5)17% — оксиду..
Виставка зернові технології 2020. Які інновації очікують українських аграріїв?
Виставка зернові технології 2020. Які інновації чекають на українських аграріїв? ..
Інноваційне добриво Makosh Universal z borem. Детальний огляд від Макош
– його можна використовувати в передпосівний обробіток ґрунту та при посіві.– добриво не містить компонентів, що обмежують схожіть насіння– використання даного добрива, дозволяє забезпечити рослині до..
Азотно-сірчане добриво європейської якості Saletrosan 30. Детальний огляд від компанії Макош
Saletrosan — 30Азотно-сірчане добриво▪️N — 30%▪️NO3 — 12%▪️NO4 — 18%▪️SO3 — 17,5%Містить дві ефективні форми азоту:-нітратну, яка працює відразу-аміачну, яка виділяється повільно,а також сірку в легко..
Мінеральне добриво NPK Makosh z cynkiem. Детальний огляд від компанії Макош
До Вашої уваги представляємо добриво НПК Макош з цинком.Дане добриво найкраще підходить для культур, чутливих до нестачі цинку, а саме: кукурудзи, бобових, овочевих та плодово-ягідних культур.Дане доб..
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії Макош
Правильна система живлення для соняшника. Рекомендації по внесенню добрив від компанії МакошСоняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.Компанія Макош підготувала..