+38 067 000 10 05

Відео

Wonder Leaf Mono Zn 8 добриво
Рідке добриво для позакореневого живлення ваших культур — Wonder Leaf Mono Zn 8.⠀У його складі:⠀7,8% цинку5,4% азоту3,6% триоксиду сірки2,8% амінокислот8,4% органічних кислот0, 0004% фітогормонів0,004..
Wonder Leaf Mono B 11
Нове добриво для позакореневого живлення від українського виробника Wonder Leaf Mono B 11!Добриво призначене спеціально для культур, чутливих до нестачі бору:  озимого та ярого ріпакусоняшни..
WONDER LEAF RED добриво
Зустрічайте новинку - азотно-фосфорно-калійне добриво WONDER LEAF RED!Новий продукт українського виробника для позакореневого живлення рослин та швидкої компенсації дефіциту азоту, фосфору, калію, сір..
Макош 8 років!
21 березня МАКОШ виповнюється 8 років! Дивіться у відео, чому для наших працівників МАКОШ - то більше, ніж живлення. То наше життя! А в коментарях приймаємо ваші привітання і одкровення, що ..
WONDER LEAF MgS 25-50 сульфат магнію одноводний
Зустрічайте WONDER Leaf MgS 25-50 сульфат магнію одноводний!Дива мало не буває - подумали ми у МАКОШ і вирішили познайомити вас із ще однією новинкою - сульфатом магнієм одноводним WONDER Le..
WONDER LEAF MgS 16-32 сульфат магнію семиводний
WONDER LEAF MgS 16-32 сульфат магнію семиводнийСправжнє диво - то Wonder leaf сульфат магнію семиводний!Друзі, зустрічайте унікальну новинку - мінеральне добриво для позакореневого живлення рослин від..
Інструкція по внесенню добрив
Як і коли правильно вносити добрива? Друзі, знайомтесь - наш віртуальний аграрій Петро Петрович!Петро Петрович - аграрій з 20-річним досвідом і знає про живлення все! Сьогодні він розповість про спосо..
Детальний огляд мікродобрива Wonder Leaf Mono B 11
Wonder Leaf Mono B 11 - концентроване позакореневе мікродобриво  від українського  виробника WONDER, що містить бор у легкодоступній органічній формі.Склад:11% - бор (В);5% - азот (N);1% - а..
Детальний огляд мікродобрива Makosh Orange з амінокислотами
Детальний огляд мікродобрива Makosh Orange з амінокислотамиMAKOSH ORANGE на основі амінокислот - це “швидка допомога” для рослин, яким катастрофічно бракує елементів живлення в ґрунті! Це багаток..
Детальний огляд мікродобрива Makosh Green з амінокислотами
Пропонуємо вашій увазі унікальну новинку - MAKOSH GREEN на основі амінокислот. Це багатокомпонентне, високоефективне мікродобриво з фосфором та калієм від польського виробника EKOPLON. СКЛАД:11% - окс..
Привітання від компанії Макош з Різдвом Христовим!
Сідайте до столу, смакуйте кутю!На зміну дещо галасливому святкуванню Нового року прийшло особливе свято - свято сімейного затишку, тепла та душевності. Різдво збирає за багатим столом всіх родичів: м..
Привітання з 2021 Новим Роком від компанії Макош
Привітання з 2021-м Новим Роком від компанії Макош З Новим роком, друзі! Кидайте різати олів’є і мерщій прочитайте цього невеликого поста, в якому ми, МАКОШі, зізнаємося, чому цей рік був преч..
Як фермери Рікардо та Феліпе добрива зберігали
Фермери Рікардо та Феліппе з Севільї - сусіди та конкуренти. Обидва вирощують пшеницю і купують лише найкраще добриво. Але минулого року Рікардо отримав такий щедрий врожай, що повіз свою дружину Ферн..
Внесення добрив Макош на демо-ділянці (Вінницька область, Іллінецький район)
Бажаєте озиму пшеницю, як на відео? Мерщій за добривами до МАКОШ!Друзі, 25 листопада експерти МАКОШ провели інспекцію посівів озимої пшениці у Іллінцях (Вінницька область), і так зраділи результатом, ..
Правила зберігання мінеральних добрив у приміщенні та на повітрі
Правила зберігання мінеральних добрив у приміщенні та на повітрі..
Привітання від компанії Макош з Днем працівника сільського господарства
З Днем працівника сільського господарства!Любі наші партнери, команда МАКОШ вітає вас із Днем працівників сільського господарства!Праця на землі - одна з найблагородніших, і щоденний кропіткий труд пі..
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 2
Макош на виставці AgroExpro 2020. Часть 2..
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 1
Макош на виставці AgroExpro 2020. Частина 1 ..
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома
Якісний посів озимого ріпаку. Рекомендації від агронома-експерта компанії МакошНа сьогоднішній день дуже актуальним питанням залишається посів озимого ріпаку.Тож давайте більш детально поговоримо про ..
НОВИНКА! Фосфорно-калійне добриво Makosh 18 +B, Zn
Makosh 18 +B, Zn – Спеціальне фосфорно-калійне добриво, збагачене сіркою та мікроелементами.У своєму складі містить по 18% п’ятиокису фосфору і оксиду калію, 3% оксиду кальцію, 6% триоксиду сірки і по..