+38 067 000 10 05

Поради фермеру

ТОП-5 добрив для сої
З року в рік бобові у пріоритеті світового виробництва. Лише частка бобових у сільському господарстві трохи поступається зерновим (за площею та загальним обсягом виробництва). Насіння бобових кул..
Особливості листового живлення озимої пшениці
Для отримання стабільних врожаїв високої якості на фоні оптимального кореневого живлення варто потурбуватися також про листове підживлення озимої пшениці. Адже брак хоча б одного елементу може мати ви..
Особливості листового підживлення озимого ріпаку навесні
Вирощування озимого ріпаку в Україні стає дедалі популярнішим, адже культура цінна в харчовій і технічній галузях. Зокрема у період росту цін на паливо, важливість озимого ріпаку піднімається і в енер..
Підживлення озимих зернових культур. Метод Бузницького
Найбільшу ефективність при дефіциті вологи має прикореневе підживлення озимих рядковими (зерновими) сівалками. По-перше, добрива, які вносяться рядковими сівалками, потрапляють одразу в ризосферну (ко..
Розробка системи живлення по листу
Що таке індивідуальна система живлення по листу?Індивідуальна система живлення по листу - індивідуально розроблений комплекс заходів, що забезпечує рослини макро- та мікроелементами.Кожен аграрій має ..
WONDER: добрива, які розкривають потенціал ваших рослин
WONDER - український виробник мінеральних добрив та добрив для листкового підживлення, що працює за сучасними технологіями, використовуючи сировину провідних світових постачальників.На аграрному ринку..
Нітрат кальцію для рослин
Для того, щоб забезпечити оптимальний ріст та розвиток рослин, насамперед необхідно створити систему живлення, яка буде збалансована по макро- та мікроелементах.Недостатня кількість одного з елементів..
Перезимівля озимих культур
Одним з важливих показників формування майбутнього врожаю озимих культур є їхня перезимівля. Те, скільки рослин залишиться на весняне відновлення вегетації і в якому вони будуть стані, залежатиме майб..
Сульфат магнію: види, дозування, особливості застосування в Україні
Сульфат магнію – це цінне джерело сірки та магнію. Особливо він високоефективний для тих культур, що відчувають гостру нестачу цих елементів для повноцінного розвитку. Добриво впливає як на врожайніст..
Фосфорні добрива – вплив, застосування, особливості внесення
Серед хімічних елементів, що входять до складу рослин, Фосфор займає особливе місце. Без Фосфору немає життя. Він міститься в кожній клітині рослин. Різні види сільськогосподарських рослин міс­тять не..
Сульфат амонію для рослин
В час, коли відбувається інтенсифікація сільськогосподарського виробництва, рахується кожен елемент витрат на гектар. Для ефективного ведення господарства необхідно навчитись правильно керувати своїми..
Топ 5 найкращих добрив для озимого ріпаку
Особливості вирощування і живленняНа сьогоднішній день озимий ріпак є одним із найприбутковіших культур сільського господарства. Більше того, дана культура виступає чудовим попередником у сівозміні.В ..
Особливості підживлення плодово-ягідних культур
Ягідні культури — кущові, напівкущові й трав'яні рослини, що дають їстівні плоди — ягоди, (суниця, полуниця, чорна смородина, малина, аґрус, білі й червоні порічки, ..
Особливості підживлення соняшника
Соняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.На сьогоднішній день Україна посідає третє місце у світі за посівними площами даної культури. Для забезпечення чудовог..
Обробка рослин мікродобривом з бором
Значення бору для рослинПро важливість бору у мінеральному живленні рослин можна говорити багато. Проте однозначно можна сказати наступне, бор відіграє значну роль у повноцінному розвитку та росту рос..
Азотні добрива: основні форми, види та особливості їх застосування
Азот є одним з найважливіших макроелементів, який є у складі кожної частини рослини. Саме він є важливою складовою хлорофілу, що надає рослинам зеленого забарвлення. Азот легко вимивається з ґрунту, а..
Як вибрати мінеральні добрива для картоплі
Картопля відноситься до однієї з найважливіших культур сільського господарства. На сьогоднішній день наше життя важко уявити  без цієї культури, оскільки люди використовують її в різноманітних на..
Позакореневе підживлення кукурудзи
Кукурудза – це одна з основних культур сільського господарства. Вона дуже відома у світі завдяки високому потенціалу урожаю. Українські фермери в минулому році підняли та зібрали 28,959 тис. тонн зерн..
Обробіток ґрунту під сою
Соя — одна з найзатребуваніших та рентабельних сільськогосподарських культур на ринку України. Великий попит зумовлений ціновими факторами: рослинний білок набагато дешевший ніж тваринний, а вирощуван..
Обробіток ґрунту під посів соняшника
Соняшник вважають найрентабельнішою олійною культурою наших полів. Процес формування майбутнього врожаю починається ще до потрапляння насіння в ґрунт.Саме якісна та своєчасна обробка ґрунту під посів ..