+38 067 000 10 05

Поради фермеру

WONDER: добрива, які розкривають потенціал ваших рослин
WONDER - український виробник мінеральних добрив та добрив для листкового підживлення, що працює за сучасними технологіями, використовуючи сировину провідних світових постачальників.На аграрному ринку..
Нітрат кальцію для рослин
Для того, щоб забезпечити оптимальний ріст та розвиток рослин, насамперед необхідно створити систему живлення, яка буде збалансована по макро- та мікроелементах.Недостатня кількість одного з елементів..
Азот і сірка – одні з головних елементів при вирощуванні озимого ріпаку!
У часи інтенсивного розвитку технологій, високопродуктивних гібридів, застосування високих доз мінеральних добрив і позакореневого підживлення важливим є отримання не лише високоякісного врожаю, а й д..
Перезимівля озимих культур
Одним з важливих показників формування майбутнього врожаю озимих культур є їхня перезимівля. Те, скільки рослин залишиться на весняне відновлення вегетації і в якому вони будуть стані, залежатиме майб..
Сульфат магнію: види, дозування, особливості застосування в Україні
Сульфат магнію – це цінне джерело сірки та магнію. Особливо він високоефективний для тих культур, що відчувають гостру нестачу цих елементів для повноцінного розвитку. Добриво впливає як на врожайніст..
Фосфорні добрива – вплив, застосування, особливості внесення
Серед хімічних елементів, що входять до складу рослин, Фосфор займає особливе місце. Без Фосфору немає життя. Він міститься в кожній клітині рослин. Різні види сільськогосподарських рослин міс­тять не..
Посів озимої пшениці
Незабаром посівна, а отже саме час нагадати про те, коли краще сіяти озиму пшеницю і як правильно збалансувати систему живлення для даної культури. У даній статті ми поговоримо детальніше про всі важл..
Топ 5 найкращих добрив для озимого ріпаку
Особливості вирощування і живленняНа сьогоднішній день озимий ріпак є одним із найприбутковіших культур сільського господарства. Більше того, дана культура виступає чудовим попередником у сівозміні.В ..
Особливості підживлення плодово-ягідних культур
Ягідні культури — кущові, напівкущові й трав'яні рослини, що дають їстівні плоди — ягоди, (суниця, полуниця, чорна смородина, малина, аґрус, білі й червоні порічки, ..
Особливості підживлення соняшника
>Особливості підживлення соняшника< Соняшник – одна з найголовніших олійних культур сільського господарства в Україні.На сьогоднішній день Україна посідає третє місце у світі за посівн..
Обробка рослин мікродобривом з бором
Значення бору для рослинПро важливість бору у мінеральному живленні рослин можна говорити багато. Проте однозначно можна сказати наступне, бор відіграє значну роль у повноцінному розвитку та росту рос..
Азотні добрива: основні форми, види та особливості їх застосування
Азот є одним з найважливіших макроелементів, який є у складі кожної частини рослини. Саме він є важливою складовою хлорофілу, що надає рослинам зеленого забарвлення. Азот легко вимивається з ґрунту, а..
Як вибрати мінеральні добрива для картоплі
Картопля відноситься до однієї з найважливіших культур сільського господарства. На сьогоднішній день наше життя важко уявити  без цієї культури, оскільки люди використовують її в різноманітних на..
Позакореневе підживлення кукурудзи
Кукурудза – це одна з основних культур сільського господарства. Вона дуже відома у світі завдяки високому потенціалу урожаю. Українські фермери в минулому році підняли та зібрали 28,959 тис. тонн зерн..
Обробка рослин мікродобривом з міддю
Значення міді для рослинМідь - це один з мікроелементів, який є важливим компонентом окислювальних процесів та білкового обміну в рослинах. Він активує вітаміни групи В, уповільнює старіння листя, а т..
Обробіток ґрунту під сою
Соя — одна з найзатребуваніших та рентабельних сільськогосподарських культур на ринку України. Великий попит зумовлений ціновими факторами: рослинний білок набагато дешевший ніж тваринний, а вирощуван..
Обробіток ґрунту під посів соняшника
Соняшник вважають найрентабельнішою олійною культурою наших полів. Процес формування майбутнього врожаю починається ще до потрапляння насіння в ґрунт.Саме якісна та своєчасна обробка ґрунту під посів ..
Озимий ріпак: особливості вирощування та живлення
Підготовка ґрунту до посіву озимого ріпакуПідготовка ґрунту до висіву озимого ріпаку починається одразу після збору попередника.До цього процесу потрібно поставитися відповідально.В залежності від тип..
Особливості позакореневого живлення соняшника
Для формування високого і якісного врожаю соняшника, досвідчені агрономи вносять мінеральні добрива при посіві та підживлюють мікродобривами в період вегетації по листу.Саме позакореневе внесення добр..
Калійне добриво: види, застосування, особливості внесення
Види калійних добривПри виробництві калійних добрив використовують природні поклади солей калію таких як:сильвінкаїніт,сильвініт,карналіт,алуніт,полігаліт,лангбейніт,шепіт.В залежності від сировини, з..