+38 067 000 10 05

WONDER: добрива, які розкривають потенціал ваших рослин

Український виробник високоякісних добрив WONDER працює на аграрному ринку України з 2020 року. Компанія спеціалізується на виготовленні добрив на основі якісної сировини від кращих світових виробників та із застосуванням передових технологій.


WONDER є втіленням національної ідеї про розвиток виробництва з доданою вартістю. WONDER - це дочірнє підприємство компанії МАКОШ, яка використала багатий досвід співпраці з кращими європейськими виробниками мінеральних добрив для створення нової компанії з виробництва вітчизняних добрив.  МАКОШ продовжує працювати на аграрному ринку України як імпортер добрив, в той час як WONDER працює та розвивається як окрема юридична особа.


Для цього ми налагодили власну лінію виробництва якісних українських добрив із застосуванням сировини від передових світових виробників з Німеччини, Туреччини, Польщі, Ізраїлю, Португалії та ін.


WONDER - це завжди нові продукти. Ми переконані, що правильні добрива, внесені в правильний час - це ключ до розкриття потенціалу рослин. Для комплексного впливу на рослину та, відповідно, на якість врожаю, ми розробили дві групи добрив: для ґрунту (Soil) та для листа (Leaf). Окрім того, команда професіоналів компанії невпинно працює над розробкою добрив із урахуванням галузевих новинок (хелатні добрива, інгібітори нітрифікації, добрива пролонгованої дії).


WONDER - це інновації. Працюємо із сучасною технікою та високотехнологічним обладнанням від кращих світових виробників - виробництво добрив керується лінією автоматизації, а якість продукту підтверджується у сучасній лабораторії кваліфікованими технологами-хіміками.


Знання. Інновації. Працьовитість. Ентузіазм. Це чотири принципи, які мотивують нас постійно вдосконалюватись і рухатись вперед!
     Детальніше про добрива  можна дізнатись за посиланням:

WONDER SOIL
- WONDER SOIL NKS 6-42-18
- СУЛЬФАТ АМОНІЮ WONDER SOIL NS 21-24
-
WONDER SOIL PH UP

WONDER LEAF
WONDER LEAF NPK 10-20-30
WONDER leaf MgS 25-50
- WONDER leaf MgS 16-32

WONDER LEAF МОНО БОР
WONDER LEAF МОНО ЦИНК

WONDER: є поле - є добрива.
Сайт компанії знаходиться на стадії розробки.