Обробка рослин мікродобривом з міддю

Обработка растений микроудобрения с медью

Значення міді для рослин

Мідь - це один з мікроелементів, який є важливим компонентом окислювальних процесів та білкового обміну в рослинах. Він активує вітаміни групи В, уповільнює старіння листя, а також збільшує кількість хлорофілу.
Окрім цього, мідь відіграє особливу роль у житті рослин, а саме:

  • покращує фотосинтез;
  • регулює концентрацію ферментів, водний баланс і вуглеводний обмін; 
  • підвищує стійкість до несприятливих факторів (холод, посуха, висока температура).

Ознаки дефіциту та надлишку міді в рослинах

Дефіцит міді спостерігається при надлишку фосфору, тобто при надмірному внесенні фосфорних добрив. Окрім цього, відсутність міді проявляється на багатих гумусом ґрунтах або при внесенні добрив у великій кількості, оскільки іони міді зв’язуються з гумусовими речовинами. При нестачі  міді тургор листя втрачається, скручується, а сама рослина в’яне і на ній з'являються білі хлорозні плями. Листки мають занадто великий розмір і блідий колір.

Ознаки дефіциту та надлишку міді в рослинах

Надлишок міді також надзвичайно шкідливий для рослин. Він проявляється у тому, що рослина призупиняється у розвитку, а листки гинуть і на них з’являються бурі плями. Процес розпочинається з нижніх старих листків.

Способи внесення мідних добрив

Вибираючи той чи інший спосіб застосування мідних добрив, слід пам'ятати, що потреба сільськогосподарських культур в міді є значною з початкових стадій вегетацій.

Спосіб № 1. Внесення мінеральних добрив у ґрунт

Найбільш ефективним будуть комплексні добрива, які окрім основних елементів живлення (Азот, Сірка, Калій, Магній, Фосфор, Кальцій) містять також мікроелементи.

Спосіб № 2. Передпосівна обробка насіння

Посівний матеріал перед посівом безпосередньо інкрустують розчином мікродобрив або препаратів, які містять мідь. Якщо посівний матеріал має найвищу якість і не заражений, тоді передпосівна обробка насіння носить профілактичний характер.

Спосіб № 3. Позакореневе живлення

Позакореневе підживлення дозволяє швидко усунути дефіцит поживних речовин міді на будь-якій стадії вегетації. Мікродобрива вносяться по листу шляхом обприскування.

В яких добривах міститься мідь?

Не можна забувати і про мідні добрива. Мідний купорос (сульфат міді) - є найбільш відомим варіантом таких добрив. Він має вигляд гігроскопічної блакитної кристалічної маси. Варто враховувати, що якщо даний препарат для рослин був активно використаний навесні-влітку, то пізньою осінню від нього краще відмовитися, щоб ґрунт не перенаситився іонами міді.

В яких добривах міститься мідь

Мікроелемент також застосовується для обприскування листя, а в ґрунті компонент залишається протягом декількох років. 

Хелат міді є цінним продуктом і дає відмінні результати – підвищення опірності рослин, зниження ризику виникнення хвороб, вдосконалення смаку плодів.

Де замовити добрива з міддю?

Для замовлення добрив з міддю, радимо звернутись в компанію «Макош» що є офіційним дилером польських мінеральних добрив на території України. Наші добрива мають гарну сумісність, їх можна змішувати з більшістю добрив, мікродобрив, а також засобами захисту рослин попередньо перевіривши їх на сумісність. 

Завітайте на наш сайт: Makosh-group.com.ua та замовляйте якісні європейські добрива за доступними цінами.

Обработка растений микроудобрения с медью

 

Оценок: 2 (средняя 5 из 5)

Rating: 
Відгуків: 2
Рекомендована продукція
Гранульований суперфосфат є типовим добривом для передпосівного внесення. Його необхідно змішувати з ґрунтом на глибині до 10-15 см. Добриво не містить компонентів, що обмежують схожість насіння, це...
SUPERFOSFAT MAKOSH
Кристалічна форма забезпечує зручне застосування, а добре розчинні форми  магнію та сірки забезпечують швидке засвоєння цих складників рослинами.  Магній та сірка (в оксидній формі) дуже...
Crystallised magnesium sulphate concentrated arkop
Найбільш ефективним дане добриво буде, якщо його внести під час передпосівного підживлення. Після висіву рекомендовано перемішати це добриво з ґрунтом на глибині 10-20 см. Важливо дотримуватись...
KALIUM MAKOSH
Сучасне комплексне гранульоване добриво MAKOSH MAGNEZOWY з мікроелементами Mn та Cu розроблене спеціально для швидкої компенсації дефіциту магнію та сірки. Завдяки застосуванню добрива покращуються...
MAKOSH MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu)